Enter your keyword

W czym mogą pomóc usługi konsultantki ślubnej?

W czym mogą pomóc usługi konsultantki ślubnej?

W czym mogą pomóc usługi konsultantki ślubnej?

Pomoc konsultanta ślubnego przy organizacji ślubu i wesela

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu młodej pary. Powinien więc być dopracowany w każdym calu. Czynności związanych z przygotowaniami jest bardzo dużo, przyszli małżonkowie najczęściej nie są w stanie samodzielnie wszystkiego zorganizować, mimo jak największych chęci. W tej sytuacji  może pomóc konsultant ślubny. Narzeczeni zazwyczaj mają wizję swojego ślubu i wesela, dzielą się nią z konsultantem, który wprowadza w życie te plany. Jeśli młodzi kompletnie nie mają pomysłu, zdają się na doświadczenie i pomysłowość  profesjonalistów. Konsultant ślubny może zaproponować wiele ciekawych wersji, z których zostanie wybrana ta najodpowiedniejsza. Bardzo ważnym elementem do ustalenia jest np. motyw przewodni ślubu, który występuje w wielu elementach np. w ubiorze, wystroju sali weselnej i kościoła, w zaproszeniach. Należy pamiętać, że szczegóły w takim dniu są bardzo ważne, powinny one idealnie pasować do całej oprawy ślubu. Doświadczony konsultant ślubny niewątpliwie cały czas będzie pamiętał, by wszystkie kwestie w tym dekoracja, bukiet ślubny, kwiaty, zaproszenia i prezenciki dla gości stanowiły jednolitą całość  pod względem wizualnym.

Zadania konsultanta

Konsultant ślubny jest niezastąpiony zwłaszcza w sytuacji, gdy państwo młodzi nie mają czasu, by poświęcić się organizacji wesela. Przedstawia on różne możliwości związane z lokalizacją wesela, propozycjami menu, proponuje odpowiednią orkiestrę. Również może pomagać w wyborze sukni ślubnej oraz stroju Pana Młodego. To do jego zadań należy również dekoracja kościoła, sali weselnej, doboru kwiatów czy też bukietu Panny Młodej. Konsultant zajmuje się również ustaleniem układu stołów i całkowitą wizualną oprawą. Oczywiście wszystkie te czynności są wykonywane w porozumieniu z narzeczonymi. Praca konsultanta ślubnego jest odpowiedzialnym zawodem, w którym należy wykazać się umiejętnościami organizatorskimi, kreatywnością, a także zdolnościami interpersonalnymi. Musi posiadać wiele kontaktów, ciekawych ofert, które zadowolą przyszłych małżonków.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

ŚWIĘTA! od 16 grudnia, zaczynamy świąteczne porządki, odkurzanie przepisów na świąteczne potrawy i spędzamy czas z rodzinami. MAMY URLOP, wracamy po Nowym Roku. zamówienia złożone między 11 a 16 grudnia będą realizowane po nowym roku, Jednak możecie dzwonić pisać, chętnie odpowiemy na każdą wątpliwość ;) Zamknij