Enter your keyword

Życzenia na rocznicę ślubu

Życzenia na rocznicę ślubu

Wzór nr. 1

Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy… Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie. Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi. Wiary, która dodaje oparcie kiedy bezradność przerasta…

***********

Wzór nr. 2

Wszystko,co tylko miłe na świecie, wszystko,co tylko pomyślność wróży, niech się Wam w jedno ogniwo splecie i będzie szczęściem w życia podróży.

***********

Wzór nr. 3

„Podróżą każda miłość jest”. Dlatego Wam, Drodzy Jubilaci, życzymy szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy. Nieustającej miłości, zgody i radości na wspólne dni.

***********

Wzór nr. 4

Oby ten dzień był wesoły i uroczysty. W gronie rodzinnym niechaj biją serca i uśmiechy wielką radością. Oby w sercach Waszych panowała miłość. Spełnienia marzeń oraz dotarcia do nawet trudnych celów.

***********

Wzór nr. 5

Przesyłając gratulacje z okazji jakże pięknej rocznicy, życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

***********

Wzór nr. 6

Niech Pan Bóg pobłogosławi Was co wyznajecie śluby swe. Byście tej miłości nie zdradzali ale wciąż kochali się. Bo miłość jedna nie przemija lecz na wieki trwa. Sam Chrystus nam to przykazanie dał. Bo miłość i wierność do wiecznych wiodą bram.

***********

Wzór nr. 7

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość,obowiązek, wzniosłe ideały. Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele… Na całe życie włożona w kościele.

***********

Wzór nr. 8

W rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci dorastały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

***********

Wzór nr. 9

Wasza rocznica może być szczególną okazją, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego małżeństwa. To czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów.

***********

Wzór nr. 10

25 lat spędzonych razem jest dla nas – dzieci pięknym obrazem, jak przez problemy, trud codzienności pozostać nadal wiernym miłości. Ze srebrnych godów cieszymy się z Wami i wnet na złote gody czekamy.

***********

Wzór nr. 11

Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.

***********

Wzór nr. 12

Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia – nierozłączni!

***********

Wzór nr. 13

Z okazji Waszej Rocznicy Ślubu Moc najserdeczniejszych życzeń. Dużo szczęścia, zdrowia oraz czułości, zrozumienia i szacunku na dalsze lata spędzone razem.

***********

Wzór nr. 14

Od lat wielu się kochacie, Dzieci trzódkę ładną macie, Wnuków stadko całkiem liczne I jak dotąd życie śliczne. Czego więcej Wam potrzeba? Chyba tylko łaski Nieba, Aby w zdrowiu iść przez lata i podziwiać piękno świata.

***********

Wzór nr. 15

W szczęśliwym małżeństwie jest pewność i zadowolenie, które nie ulga zmianom. Niech nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżają Was do siebie. Niech przyniosą Wam wiele radości, zdrowia i wewnętrznego spokoju.

***********

Wzór nr. 16

Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. Wiec w dniu jubileuszu życzę drogiej Parze, by życie im dało wszystko, co w darze dać może szczęścia, pogody, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.

***********

Wzór nr. 17

Miłość jedyna jest, miłość nie zna końca, miłość cierpliwa jest, zawsze ufająca. wszystko potrafi znieść,wszystko oddać umie, życiu nadaje sens, każdego zrozumie.

***********

Wzór nr. 18

Z okazji rocznicy ślubu, przyjmijcie szczere życzenia, aby zawsze spotykały Was same miłe rzeczy, a podróż życia wiodła Was przez same spokojne drogi.

***********

Wzór nr. 19

Na każdej drodze Waszego życia nie zapominajcie o swojej miłości, a w trudnych momentach nie załamujcie rąk, lecz bądźcie dla siebie najwspanialszym oparciem.

***********

Wzór nr. 20

Z okazji rocznicy ślubu, przyjmijcie szczere życzenia, aby zawsze spotykały Was same miłe rzeczy, a podróż życia wiodła Was przez same spokojne drogi.

***********

Wzór nr. 21

Niech Wasz jubileusz będzie tylko jedną z wielu okazji do tego, by zapomnieć o codzienności i rozkoszować się wspólnie spędzonymi chwilami.

***********

Wzór nr. 22

Choć miłość na dobre i złe przysięgaliście sobie lat temu, nadal z tą samą wytrwałością i oddaniem walczcie o swoje uczucia i starajcie się uczynić życie tej drugiej osoby jeszcze piękniejszym.

***********

Wzór nr. 23

Z okazji … rocznicy ślubu przyjmijcie od nas najserdeczniejsze gratulacje, a także życzenia wszystkiego co najlepsze i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.

***********

Wzór nr. 24

W tym wyjątkowym dniu życzę Wam, aby Wasze uczucia nigdy nie słabły, a dom, który tworzyliście przez te wszystkie lata był jednym z lepszych powodów do dumy.

***********

Wzór nr. 25

Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, abyście nawet w te pochmurne dni z nadzieją spoglądali w przyszłość, a wszystkie przeciwności losu przyjmowali z przymrużeniem oka i zawsze byli pewni swoich uczuć.

***********

Wzór nr. 26

Niesłabnącej radości, nigdy nieprzemijającej miłości i wielu niezapomnianych chwil na wszystkie, dalsze lata wspólnego trwania.

***********

Wzór nr. 27

W tym cudownym dniu pragnę Wam życzyć z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: „Tak, chcę więcej.”

ŚWIĘTA! od 16 grudnia, zaczynamy świąteczne porządki, odkurzanie przepisów na świąteczne potrawy i spędzamy czas z rodzinami. MAMY URLOP, wracamy po Nowym Roku. zamówienia złożone między 11 a 16 grudnia będą realizowane po nowym roku, Jednak możecie dzwonić pisać, chętnie odpowiemy na każdą wątpliwość ;) Zamknij