Enter your keyword

Życzenia z okazji narodzin dziecka

Życzenia z okazji narodzin dziecka

Wzór nr. 1

Dla całej Waszej rodziny serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się na świecie nowej istoty. Abyście w nowym składzie stanowili zawsze szczęśliwą i zgodną rodzinę. Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, ciepła i wyrozumiałości.

***********

Wzór nr. 2

Drodzy Rodzice! Dziś Wam wybiła ta błoga godzina, w której zjawiła się pociecha jedyna, co chwyta za serce dzielnego rodzica i czułą matkę nad wszystko zachwyca. Niech idzie rodziców swych śladem, Niech wszystkim dookoła świeci przykładem. Niechaj się stanie godną ojca i matki córką. Duszą, nauką, uczuciem i czynem!

***********

Wzór nr. 3

Dużo szczęścia i zdrowia dla Maleńkiej Istotki,która właśnie przyszła na świat oraz gratulacje dla Młodych Rodziców.

***********

Wzór nr. 4

Oby ten dzień był wesoły i uroczysty. W gronie rodzinnym niechaj biją serca i uśmiechy wielką radością. Oby w sercach Waszych panowała miłość. Spełnienia marzeń oraz dotarcia do nawet trudnych celów.

***********

Wzór nr. 5

Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc. Sporo radości z tupotu malutkich nóżek.Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.

***********

Wzór nr. 6

Dziś na świat maleństwo przyszło! Zdrowe, piękne i radosne. Oczka u niej jak gwiazdeczki, usta u niej jak malinki. A policzki tak czerwone, jakby różami obłożone. Te małe rączęta ściskać bym chciała i Boga za to w stopy całowała! Bo to dar od Boga, że się narodziła i swą osobą wszystkich uszczęśliwiła!

***********

Wzór nr. 7

Gdy powiększyła Wam się rodzinka, Cóż Wam przyniesie Wasza dziewczynka? Da Wam radości uśmiech beztroski, W dwa warkoczyki splecione włoski, Dwie ciepłe rączki, lalki, koronki, Buzie rumianą, misie, pierścionki, Da pierwsze piątki, da miłość swą, Co będzie rosnąć co rok wraz z nią…

***********

Wzór nr. 8

Gdy trzymasz w ramionach dziecko, drobną kruszynkę, tulisz do siebie nieba odrobinkę… Bo największy cud Boży, przez Anioły zesłany, to ta córeczka maleńka, kochany.Witaj mała dziewczynko, która przybyłaś, by wypełnić dom szczęściem i serca radością.

***********

Wzór nr. 9

Gratulacje! Niech się rozwija w zdrowiu! Niech przyniesie Wam radość! Niech życie będzie dla Małej łaskawe i opatrzność jej sprzyja!

***********

Wzór nr. 10

Kochaj swoich rodzicieli, by pociechę z Ciebie mieli, ale pomnij, że Bóg w niebie ma w opiece zawsze Ciebie.

***********

Wzór nr. 11

Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

***********

Wzór nr. 12

Największe szczęście dla ojca i matki, Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki. To ich krew-życie, to ich własne dziecię, Co im nad wszystko droższe jest na świecie. Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa: Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa Radośnie jak kwiatek w pogodny dzień lata,

***********

Wzór nr. 13

Największe szczęście dla ojca i matki, Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki. To ich krew, to ich własne dziecię, Co im nad wszystko droższe jest na świecie. Z tej to okazji ślę szczerych życzeń słowa: Niechaj Wasza pociecha nowa Rośnie jak kwiatek w pogodny dzień wiosny I sercom Waszym da widok radosny!

***********

Wzór nr. 14

Niech ten młody człowiek, który uszczęśliwił Rodziców swoim przyjściem na świat będzie Waszą nadzieją, radością i miłością.

***********

Wzór nr. 15

Oto miłość do Kruszyny Niesie szczęście dla rodziny! Niech więc Kruszynce życie przyniesie, tak wiele jak wiele drzew jest w lesie. Tej wiary wielkiej co góry przenosi, i tej radości co światu głosi, że żyję, kocham i śpiewam od rana. Śmieję się, cieszę, bo jestem kochana!

***********

Wzór nr. 16

Pod moim sercem, inne bije serce… Nieznane a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe raczki dziecka, cichutko pukają do mego serca. Myślę wtedy – może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

***********

Wzór nr. 17

Szczęśliwym, Młodym Rodzicom gratulujemy zdrowego bobasa i życzymy, by był dla Was radością i światłem na całej drodze życia.

***********

Wzór nr. 18

Szczęśliwym Rodzicom pociechy z dzieci i gratulacje z okazji narodzin…Niech los Wam sprzyja. Dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności.

***********

Wzór nr. 19

Urodziła się dziewczynka, taka mała okruszynka. Ależ będzie zamieszanie. Ciągłe spacery i doglądanie. Ale też radości bez liku. A więc witaj mały smyku.

***********

Wzór nr. 20

W dniu Twojego przyjścia na świat życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.

***********

Wzór nr. 21

Waszej ślicznej maleńkiej córeczce życzymy dużo zdrowia, beztroskiego dzieciństwa, cierpliwości i wyrozumiałości dla rodziców oraz wiele miłości i radosnych dni.

***********

Wzór nr. 22

Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa,a Młodym Rodzicom – odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

***********

Wzór nr. 23

Z okazji narodzin waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam,aby rosła duża, silna i zdrowa i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.

***********

Wzór nr. 24

Życzę Ci, Najmniejsza Kruszynko, pogodnego dzieciństwa, śmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie i życia z fantazją, mądrego i dobrego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego.

***********

Wzór nr. 25

Z radością przyjęliśmy wiadomość o narodzinach Waszej Córeczki Gratulujemy z całego serca.

***********

Wzór nr. 26

Z okazji narodzin Waszego dziecka
pragniemy złożyć najszczersze gratulacje
oraz życzyć wiele szczęścia i radości
płynących z przebywania w nowym,
powiększonym rodzinnym gronie.

***********

Wzór nr. 27

Mała Kruszynko!

Z okazji Twego przyjścia na świat
życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę
odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów
i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia
był uroczysty jak to święto.

ŚWIĘTA! od 16 grudnia, zaczynamy świąteczne porządki, odkurzanie przepisów na świąteczne potrawy i spędzamy czas z rodzinami. MAMY URLOP, wracamy po Nowym Roku. zamówienia złożone między 11 a 16 grudnia będą realizowane po nowym roku, Jednak możecie dzwonić pisać, chętnie odpowiemy na każdą wątpliwość ;) Zamknij